Last minute dovolená.cz již 20 let s Vámi

Invia: Naxos last minute 2022

Naxos od Invia (5 nabídek zájezdů online). Dovolené na last minute se slevou najdete níže. Odlety nabízíme z Prahy, Brna, Ostravy, ale také Německa nebo Polska. V nabídce máme nejčastěji all inclusive stravování, vybírat můžete ale i z polopenze nebo nabídek bez stravy. Letecké dovolené mají většinou délku 7,8 nebo 15 dní. Přejeme pohodový výběr. Nabídku si aktuálně prohlíží 49 návštěvníků.

Upřesnit hledání pro Naxos

Plaza Beach Hotel, Řecko, Naxos Invia

Sleva: -12% Cena od 23135 Kč Řecko, Naxos, Snídaně, Letecky

Plaka 2 Senioři 55+, Řecko, Naxos Invia

Sleva: -0% Cena od 14990 Kč Řecko, Naxos, Snídaně, Letecky

Paradiso, Řecko, Naxos Invia

Sleva: -15% Cena od 18352 Kč Řecko, Naxos, Snídaně, Letecky

Veranda, Řecko, Naxos Invia

Sleva: -16% Cena od 17212 Kč Řecko, Naxos, Bez stravy, Letecky

Three Lakes, Řecko, Naxos Invia

Three Lakes, Řecko, Naxos Sleva: -8% Cena od 22347 Kč Řecko, Naxos, Snídaně, Letecky

Naxos od Invia

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Naxos neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. nabídky pro Naxos aktualizujeme několikrát za den.

Před dovolenou v destinaci: Naxos se dívejte na mapu či hotel, který jste si vybrali není daleko od pláže, přečtěte si různé diskuse a recenze hotelů a teprve poté ubytování objednávejte. Apartmán s výhledem na moře krásně zpříjemní Vaši dovolenou. Při výběru letecké dovolené je důležité letiště, někdy bývá odlet třeba ve druhé ráno, pokud poletíte z Bratislavy a jste například z Košic, tak už jen odlet na dovolenou se může stát noční můrou.

Doporučené weby: Wikipedie, geografická část,. Projděte si články ohledně bezpečnosti třeba na Novinky.cz Zjistěte si, jaké bude počasí, nebo jaké je průměrné počasí například na Googlu, a hlavně: neležte len na pláži, ale vyražte i po okolí. Podívejte se na různé památky a zjistíte si co nejvíce zajímavostí, abyste měli doma po příchodu co povídat.

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Naxos Invia neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. Nabídky pro Naxos aktualizujeme několikrát za den.

Naxos: Zajímá Vás počasí na 14 dní, teplota moře a vzduchu?

Pokud vás zajímá aktuální počasí klikněte si výše na jakýkoliv z hotelů, v detailu hotelu klikněte na odkaz zobrazit volné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasí v ní najdete nejenom aktuální teplotu vzduchu a moře, ale i předpověď počasí na následující dny nebo radu pro nejlepší dobu na dovolenou v destinaci Naxos.

Často hledané výrazy

Poslední aktualizace:

Vyhledat dovolenou

TOP letiště

  • Praha
  • Brno
  • Pardubice
  • Ostrava
  • Katovice
  • Vídeň
  • Bratislava
  • Drážďany
Copyright © 2010 - 2022 Last minute dovolená Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Pro přesné informace o zájezdu vždy klikněte na detail zájezdu. Správně se píše: last minute ne: las minute nebo last minut.Zkuste si Vaši dovolenou vyhledat na Seznam.cz Google.cz Navštivte také: ulozto_cz, recenzie dovolenek