Last minute dovolená.cz již 20 let s Vámi

Invia: Kythira last minute 2022

Kythira od Invia (8 nabídek zájezdů online). Dovolené na last minute se slevou najdete níže. Odlety nabízíme z Prahy, Brna, Ostravy, ale také Německa nebo Polska. V nabídce máme nejčastěji all inclusive stravování, vybírat můžete ale i z polopenze nebo nabídek bez stravy. Letecké dovolené mají většinou délku 7,8 nebo 15 dní. Přejeme pohodový výběr. Nabídku si aktuálně prohlíží 33 návštěvníků.

Upřesnit hledání pro Kythira

Penzion Romantica – Main Building, Řecko, Kythira Invia

Penzion Romantica - Main Building, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 37822 Kč Řecko, Kythira, Snídaně, Letecky

Tsega, Řecko, Kythira Invia

Tsega, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 11960 Kč Řecko, Kythira, Bez stravy, Letecky

Romantica, Řecko, Kythira Invia

Romantica, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 14599 Kč Řecko, Kythira, Bez stravy, Letecky

Pelagia Beach, Řecko, Kythira Invia

Pelagia Beach, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 16095 Kč Řecko, Kythira, Bez stravy, Letecky

Romantica Main Building Se Snídaní, Řecko, Kythira Invia

Romantica Main Building Se Snídaní, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 18559 Kč Řecko, Kythira, Snídaně, Letecky

Margaritari, Řecko, Kythira Invia

Margaritari, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 14951 Kč Řecko, Kythira, Bez stravy, Letecky

Pelagia Beach Se Snídaní, Řecko, Kythira Invia

Pelagia Beach Se Snídaní, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 16887 Kč Řecko, Kythira, Snídaně, Letecky

Romantica Hotel, Řecko, Kythira Invia

Romantica Hotel, Řecko, Kythira Sleva: -12% Cena od 14247 Kč Řecko, Kythira, Snídaně, Letecky

Kythira od Invia

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Kythira neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. nabídky pro Kythira aktualizujeme několikrát za den.

Před dovolenou v destinaci: Kythira se dívejte na mapu či hotel, který jste si vybrali není daleko od pláže, přečtěte si různé diskuse a recenze hotelů a teprve poté ubytování objednávejte. Apartmán s výhledem na moře krásně zpříjemní Vaši dovolenou. Při výběru letecké dovolené je důležité letiště, někdy bývá odlet třeba ve druhé ráno, pokud poletíte z Bratislavy a jste například z Košic, tak už jen odlet na dovolenou se může stát noční můrou.

Doporučené weby: Wikipedie, geografická část,. Projděte si články ohledně bezpečnosti třeba na Novinky.cz Zjistěte si, jaké bude počasí, nebo jaké je průměrné počasí například na Googlu, a hlavně: neležte len na pláži, ale vyražte i po okolí. Podívejte se na různé památky a zjistíte si co nejvíce zajímavostí, abyste měli doma po příchodu co povídat.

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Kythira Invia neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. Nabídky pro Kythira aktualizujeme několikrát za den.

Kythira: Zajímá Vás počasí na 14 dní, teplota moře a vzduchu?

Pokud vás zajímá aktuální počasí klikněte si výše na jakýkoliv z hotelů, v detailu hotelu klikněte na odkaz zobrazit volné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasí v ní najdete nejenom aktuální teplotu vzduchu a moře, ale i předpověď počasí na následující dny nebo radu pro nejlepší dobu na dovolenou v destinaci Kythira.

Často hledané výrazy

Poslední aktualizace:

Vyhledat dovolenou

TOP letiště

  • Praha
  • Brno
  • Pardubice
  • Ostrava
  • Katovice
  • Vídeň
  • Bratislava
  • Drážďany
Copyright © 2010 - 2022 Last minute dovolená Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Pro přesné informace o zájezdu vždy klikněte na detail zájezdu. Správně se píše: last minute ne: las minute nebo last minut.Zkuste si Vaši dovolenou vyhledat na Seznam.cz Google.cz Navštivte také: ulozto_cz, recenzie dovolenek