Last minute dovolená.cz již 20 let s Vámi

Invia: Paros last minute 2022

Paros od Invia (8 nabídek zájezdů online). Dovolené na last minute se slevou najdete níže. Odlety nabízíme z Prahy, Brna, Ostravy, ale také Německa nebo Polska. V nabídce máme nejčastěji all inclusive stravování, vybírat můžete ale i z polopenze nebo nabídek bez stravy. Letecké dovolené mají většinou délku 7,8 nebo 15 dní. Přejeme pohodový výběr. Nabídku si aktuálně prohlíží 17 návštěvníků.

Upřesnit hledání pro Paros

Parian Butique Hotel, Řecko, Paros Invia

Sleva: -12% Cena od 35895 Kč Řecko, Paros, Bez stravy, Letecky

Albatros Hotel, Řecko, Paros Invia

Sleva: -12% Cena od 19263 Kč Řecko, Paros, Snídaně, Letecky

Deep Blue Studios, Řecko, Paros Invia

Sleva: -12% Cena od 20583 Kč Řecko, Paros, Bez stravy, Letecky

Irene Hotel, Řecko, Paros Invia

Sleva: -0% Cena od 20590 Kč Řecko, Paros, Bez stravy, Letecky

Narges, Řecko, Paros Invia

Narges, Řecko, Paros Sleva: -12% Cena od 20056 Kč Řecko, Paros, Polopenze, Letecky

Narges Hotel, Řecko, Paros Invia

Sleva: -10% Cena od 20241 Kč Řecko, Paros, Polopenze, Letecky

Paros Bay Resort, Řecko, Paros Invia

Sleva: -15% Cena od 18182 Kč Řecko, Paros, Snídaně, Letecky

Corina, Řecko, Paros Invia

Corina, Řecko, Paros Sleva: -12% Cena od 16535 Kč Řecko, Paros, Bez stravy, Letecky

Paros od Invia

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Paros neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. nabídky pro Paros aktualizujeme několikrát za den.

Před dovolenou v destinaci: Paros se dívejte na mapu či hotel, který jste si vybrali není daleko od pláže, přečtěte si různé diskuse a recenze hotelů a teprve poté ubytování objednávejte. Apartmán s výhledem na moře krásně zpříjemní Vaši dovolenou. Při výběru letecké dovolené je důležité letiště, někdy bývá odlet třeba ve druhé ráno, pokud poletíte z Bratislavy a jste například z Košic, tak už jen odlet na dovolenou se může stát noční můrou.

Doporučené weby: Wikipedie, geografická část,. Projděte si články ohledně bezpečnosti třeba na Novinky.cz Zjistěte si, jaké bude počasí, nebo jaké je průměrné počasí například na Googlu, a hlavně: neležte len na pláži, ale vyražte i po okolí. Podívejte se na různé památky a zjistíte si co nejvíce zajímavostí, abyste měli doma po příchodu co povídat.

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Paros Invia neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. Nabídky pro Paros aktualizujeme několikrát za den.

Paros: Zajímá Vás počasí na 14 dní, teplota moře a vzduchu?

Pokud vás zajímá aktuální počasí klikněte si výše na jakýkoliv z hotelů, v detailu hotelu klikněte na odkaz zobrazit volné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasí v ní najdete nejenom aktuální teplotu vzduchu a moře, ale i předpověď počasí na následující dny nebo radu pro nejlepší dobu na dovolenou v destinaci Paros.

Často hledané výrazy

Poslední aktualizace:

Vyhledat dovolenou

TOP letiště

  • Praha
  • Brno
  • Pardubice
  • Ostrava
  • Katovice
  • Vídeň
  • Bratislava
  • Drážďany
Copyright © 2010 - 2022 Last minute dovolená Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Pro přesné informace o zájezdu vždy klikněte na detail zájezdu. Správně se píše: last minute ne: las minute nebo last minut.Zkuste si Vaši dovolenou vyhledat na Seznam.cz Google.cz Navštivte také: ulozto_cz, recenzie dovolenek