Last minute dovolená.cz již 20 let s Vámi

Invia: Kalymnos last minute 2022

Kalymnos od Invia (6 nabídek zájezdů online). Dovolené na last minute se slevou najdete níže. Odlety nabízíme z Prahy, Brna, Ostravy, ale také Německa nebo Polska. V nabídce máme nejčastěji all inclusive stravování, vybírat můžete ale i z polopenze nebo nabídek bez stravy. Letecké dovolené mají většinou délku 7,8 nebo 15 dní. Přejeme pohodový výběr. Nabídku si aktuálně prohlíží 52 návštěvníků.

Upřesnit hledání pro Kalymnos

Kalymnos Village, Řecko, Kalymnos Invia

Kalymnos Village, Řecko, Kalymnos Sleva: -10% Cena od 19611 Kč Řecko, Kalymnos, Snídaně, Letecky

Tina, Řecko, Kalymnos Invia

Tina, Řecko, Kalymnos Sleva: -15% Cena od 10957 Kč Řecko, Kalymnos, Bez stravy, Letecky

Rita, Řecko, Kalymnos Invia

Rita, Řecko, Kalymnos Sleva: -15% Cena od 10192 Kč Řecko, Kalymnos, Bez stravy, Letecky

Rita (Odlet Z Brna), Řecko, Kalymnos Invia

Rita (Odlet Z Brna), Řecko, Kalymnos Sleva: -17% Cena od 9937 Kč Řecko, Kalymnos, Bez stravy, Letecky

Mary & Popi, Řecko, Kalymnos Invia

Mary & Popi, Řecko, Kalymnos Sleva: -15% Cena od 13762 Kč Řecko, Kalymnos, Bez stravy, Letecky

Štúdiá Rita, Řecko, Kalymnos Invia

Štúdiá Rita, Řecko, Kalymnos Sleva: -21% Cena od 11405 Kč Řecko, Kalymnos, Bez stravy, Letecky

Kalymnos od Invia

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Kalymnos neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. nabídky pro Kalymnos aktualizujeme několikrát za den.

Před dovolenou v destinaci: Kalymnos se dívejte na mapu či hotel, který jste si vybrali není daleko od pláže, přečtěte si různé diskuse a recenze hotelů a teprve poté ubytování objednávejte. Apartmán s výhledem na moře krásně zpříjemní Vaši dovolenou. Při výběru letecké dovolené je důležité letiště, někdy bývá odlet třeba ve druhé ráno, pokud poletíte z Bratislavy a jste například z Košic, tak už jen odlet na dovolenou se může stát noční můrou.

Doporučené weby: Wikipedie, geografická část,. Projděte si články ohledně bezpečnosti třeba na Novinky.cz Zjistěte si, jaké bude počasí, nebo jaké je průměrné počasí například na Googlu, a hlavně: neležte len na pláži, ale vyražte i po okolí. Podívejte se na různé památky a zjistíte si co nejvíce zajímavostí, abyste měli doma po příchodu co povídat.

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Kalymnos Invia neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. Nabídky pro Kalymnos aktualizujeme několikrát za den.

Kalymnos: Zajímá Vás počasí na 14 dní, teplota moře a vzduchu?

Pokud vás zajímá aktuální počasí klikněte si výše na jakýkoliv z hotelů, v detailu hotelu klikněte na odkaz zobrazit volné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasí v ní najdete nejenom aktuální teplotu vzduchu a moře, ale i předpověď počasí na následující dny nebo radu pro nejlepší dobu na dovolenou v destinaci Kalymnos.

Často hledané výrazy

Poslední aktualizace:

Vyhledat dovolenou

TOP letiště

  • Praha
  • Brno
  • Pardubice
  • Ostrava
  • Katovice
  • Vídeň
  • Bratislava
  • Drážďany
Copyright © 2010 - 2022 Last minute dovolená Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Pro přesné informace o zájezdu vždy klikněte na detail zájezdu. Správně se píše: last minute ne: las minute nebo last minut.Zkuste si Vaši dovolenou vyhledat na Seznam.cz Google.cz Navštivte také: ulozto_cz, recenzie dovolenek