Last minute dovolená.cz již 20 let s Vámi

Invia: Salalah last minute 2022

Salalah od Invia (9 nabídek zájezdů online). Dovolené na last minute se slevou najdete níže. Odlety nabízíme z Prahy, Brna, Ostravy, ale také Německa nebo Polska. V nabídce máme nejčastěji all inclusive stravování, vybírat můžete ale i z polopenze nebo nabídek bez stravy. Letecké dovolené mají většinou délku 7,8 nebo 15 dní. Přejeme pohodový výběr. Nabídku si aktuálně prohlíží 46 návštěvníků.

Upřesnit hledání pro Salalah

Rotana Salalah Resort, Omán, Salalah Invia

Rotana Salalah Resort, Omán, Salalah Sleva: -2% Cena od 50500 Kč Omán, Salalah, Snídaně, Letecky

Hilton Salalah, Omán, Salalah Invia

Hilton Salalah, Omán, Salalah Sleva: -0% Cena od 79900 Kč Omán, Salalah, Snídaně, Letecky

Fanar Residences, Omán, Salalah Invia

Fanar Residences, Omán, Salalah Sleva: -0% Cena od 84450 Kč Omán, Salalah, Snídaně, Letecky

Millennium Resort Salalah, Omán, Salalah Invia

Millennium Resort Salalah, Omán, Salalah Sleva: -0% Cena od 36737 Kč Omán, Salalah, Polopenze, Letecky

Hotel Crowne Plaza, Omán, Salalah Invia

Hotel Crowne Plaza, Omán, Salalah Sleva: -14% Cena od 31049 Kč Omán, Salalah, All Inclusive, Letecky

Crowne Plaza Resort Salalah, Omán, Salalah Invia

Sleva: -1% Cena od 44830 Kč Omán, Salalah, Snídaně, Letecky

Fanar Hotel & Residences, Omán, Salalah Invia

Sleva: -0% Cena od 43340 Kč Omán, Salalah, Snídaně, Letecky

Hilton Salalah Resort, Omán, Salalah Invia

Sleva: -0% Cena od 42180 Kč Omán, Salalah, Snídaně, Letecky

Salalah Rotana Resort, Omán, Salalah Invia

Sleva: -0% Cena od 41860 Kč Omán, Salalah, Snídaně, Letecky

Salalah od Invia

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Salalah neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. nabídky pro Salalah aktualizujeme několikrát za den.

Před dovolenou v destinaci: Salalah se dívejte na mapu či hotel, který jste si vybrali není daleko od pláže, přečtěte si různé diskuse a recenze hotelů a teprve poté ubytování objednávejte. Apartmán s výhledem na moře krásně zpříjemní Vaši dovolenou. Při výběru letecké dovolené je důležité letiště, někdy bývá odlet třeba ve druhé ráno, pokud poletíte z Bratislavy a jste například z Košic, tak už jen odlet na dovolenou se může stát noční můrou.

Doporučené weby: Wikipedie, geografická část,. Projděte si články ohledně bezpečnosti třeba na Novinky.cz Zjistěte si, jaké bude počasí, nebo jaké je průměrné počasí například na Googlu, a hlavně: neležte len na pláži, ale vyražte i po okolí. Podívejte se na různé památky a zjistíte si co nejvíce zajímavostí, abyste měli doma po příchodu co povídat.

Pokud jste si z naší nabídky na hledaný výraz: Salalah Invia neuměli vybrat, vraťte se za pár hodin. Nabídky pro Salalah aktualizujeme několikrát za den.

Salalah: Zajímá Vás počasí na 14 dní, teplota moře a vzduchu?

Pokud vás zajímá aktuální počasí klikněte si výše na jakýkoliv z hotelů, v detailu hotelu klikněte na odkaz zobrazit volné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasí v ní najdete nejenom aktuální teplotu vzduchu a moře, ale i předpověď počasí na následující dny nebo radu pro nejlepší dobu na dovolenou v destinaci Salalah.

Často hledané výrazy

Poslední aktualizace:

Vyhledat dovolenou

TOP letiště

  • Praha
  • Brno
  • Pardubice
  • Ostrava
  • Katovice
  • Vídeň
  • Bratislava
  • Drážďany
Copyright © 2010 - 2022 Last minute dovolená Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Pro přesné informace o zájezdu vždy klikněte na detail zájezdu. Správně se píše: last minute ne: las minute nebo last minut.Zkuste si Vaši dovolenou vyhledat na Seznam.cz Google.cz Navštivte také: ulozto_cz, recenzie dovolenek